Nuotoliniai buhalterių rengimo kursai – patogus ir paprastas būdas įgyti savo ateities profesiją:

Mes užtikriname, kad:

  • kursų medžiaga bus tokia pat išsami, kaip mokantis auditorijoje;
  • Mokomąją medžiagą kūrė ir nuolat tobulina praktikuojantys buhalteriai ir auditoriai, tad pateikiamos naujausios ir praktikoje taikomos žinios;
  • Gausi ne tik popieriuje atspausdintą išsamią kursų medžiagą, tačiau ir paskaitų garso įrašus, kurių galėsi klausytis netgi keliaujant ar sportuojant;
  • Gausi visą reikiamą pagalbą nuotoliniu būdu, kad įveiktum sunkumus, kilusius atliekant užduotis, ar gautum norimus atsakymus.

Kursų medžiagos apytikslis įsisavinimo (savarankiško mokymosi) terminas yra 3 – 4 mėn.

Nuotolinių kursų kaina:

Juridiniams asmenims – 770 € 615 € (PVM netaikomas).

Fiziniams asmenims – 670 € 515 € (PVM netaikomas).

Akcija galioja iki sausio 31 dienos.

Nuotoliniai buhalterių rengimo kursai Tau suteikia galimybę:

     Studijuoti Tau patogiu laiku – ir vos saulei patekėjus, ir gerokai po saulėlydžio;

     Klausytis paskaitų garso įrašų kur tik nori, net važiuojant paspirtuku;

     Skaityti ir gilintis į mokomąją medžiagą kur bebūtum: darbo pertraukėlių metu, autobuse,
sanatorijoje ar kitoje šalyje;

     Naudotis visomis kursų dalyviams priklausančiomis dovanomis;

     Elektroniniu paštu konsultuotis su dėstytojais – praktikais ir jų pagalba spręsti realias
buhalterines situacijas;

     Įgyti visavertes ir niekuo kursams auditorijoje nenusileidžiančias žinias;

    Gauti kursų baigimo pažymėjimą. 

 Į kursų kainą įskaičiuota itin išsami ir gausi dalijamoji medžiaga, elektroniniai ištekliai, dovanos bei individualios konsultacijos su dėstytojais.

Pateikus studento pažymėjimą taikomos papildomos nuolaidos. Apie jas daugiau sužinoti gali tel.: (8-5) 210 12 59; 8 612 66 762 bei el. paštu kursai@paciolis.lt

Gyvenantiems ne Lietuvoje prieš perkant kursus būtina susisiekti su mumis, dėl medžiagos papildomo pristatymo apmokėjimo į kitas šalis.

Kursų programa (identiška auditorijoje vedamiems kursams)

I DALIS. BUHALTERINĖ APSKAITA

    Šioje kursų dalyje nagrinėjamas visų pagrindinių įmonės apskaitos barų vedimas, supažindinama su įmonėje pildomais apskaitos dokumentais, registrais bei buhalterinėmis sąskaitomis, išmokoma su jomis dirbti. Išaiškinama kaip nustatyti įmonėje atliekamų ūkinių operacijų įtaką jos finansinei būklei ir apskaičiuoti veiklos rezultatus. Išmokoma parengti įmonės finansinę atskaitomybę.

II DALIS. MOKESČIAI

    Šioje kursų dalyje išaiškinami pagrindiniai įmonių mokami mokesčiai (pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų mokesčiai, socialinio draudimo ir garantinio fondo įmokos), jų deklaravimo bei sumokėjimo tvarka. Nagrinėjamos praktinės mokesčių apskaičiavimo situacijos.

III DALIS. PRAKTINĖ BUHALTERIJA

   Pirmoje ir antroje kursų dalyse įgytos žinios taikomos praktiškai. Klausytojai įdarbinami menamoje įmonėje. Tai specialus kursas, padedantis tapti tikru buhalteriu ir įgyti praktinio darbo įgūdžių. Šio kurso metu klausytojai mokomi imituojant realios įmonės buhalterijos darbą: surašomi ir gaunami tikri pirminiai dokumentai, jie registruojami tikruose apskaitos registruose, sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai ir atliekamos kitos buhalterinės procedūros.

„Praktinė buhalterija“ – tai tikra įmonės buhalterija, kuriai vadovauja vyriausiasis buhalteris – aukštos kvalifikacijos dėstytojas, turintis didelę praktinio darbo patirtį. Sprendžiamas ištisinis praktinis uždavinys sutartinės įmonės pavyzdžiu.

Kursų egzaminas laikomas gyvai Vilniaus mieste

Ankščiau baigusiems nuotolinius Buhalterio rengimo kursus be praktinės buhalterijos ir norintiesiems šias žinias įtvirtinti praktikoje, siūlome 24 ak. val. Praktinės buhalterijos kursą (šį kursą nuotoliniu būdu planuojame turėti nuo vasario mėn.). Šio kurso kaina 110 €.