BUHALTERIŲ RENGIMO KURSAI:

apskaitos ir mokesčių pagrindai

I. BUHALTERINĖS APSKAITOS KURSAS (55 akademinės valandos).

Šioje kursų dalyje nagrinėjamas visų pagrindinių įmonės apskaitos barų vedimas, supažindinama su įmonėje pildomais apskaitos dokumentais, registrais bei buhalterinėmis sąskaitomis, išmokoma su jomis dirbti. Išaiškinama kaip nustatyti įmonėje atliekamų ūkinių operacijų įtaką jos finansinei būklei ir apskaičiuoti veiklos rezultatus. Išmokoma parengti įmonės finansinę atskaitomybę.

Be to, klausytojas supažindinamas ir su labai svarbia buhalterinės apskaitos rūšimi –menedžmento (vadybos ir kaštų) apskaita.

Apskaitos kurso kaina perkant atskirai – 630 €
 

II. MOKESČIŲ KURSAS (35 akademinės valandos).

Šioje kursų dalyje išaiškinami pagrindiniai įmonių mokami mokesčiai (pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų mokesčiai, socialinio draudimo ir garantinio fondo įmokos), jų deklaravimo bei sumokėjimo tvarka. Nagrinėjamos praktinės mokesčių apskaičiavimo situacijos.

Mokesčių kursų kaina perkant atskirai – 410 €

III. PRAKTINĖS BUHALTERIJOS KURSAS (26 akademinės valandos).

Pirmoje ir antroje kursų dalyse įgytos žinios taikomos praktiškai. Klausytojai įdarbinami menamoje įmonėje. Tai specialus kursas, padedantis tapti tikru buhalteriu ir įgyti praktinio darbo įgūdžių. Šio kurso metu klausytojai mokomi imituojant realios įmonės buhalterijos darbą: surašomi ir gaunami tikri pirminiai dokumentai, jie registruojami tikruose apskaitos registruose, sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai ir atliekamos kitos buhalterinės procedūros.

„Praktinė buhalterija“ – tai tikra įmonės buhalterija, kuriai vadovauja vyriausiasis buhalteris – aukštos kvalifikacijos dėstytojas, turintis didelę praktinio darbo patirtį. Sprendžiamas ištisinis praktinis uždavinys sutartinės įmonės pavyzdžiu.

Praktinės buhalterijos kurso kaina perkant
atskirai – 360 €

Susidomėjote galimybe dalyvauti?