• Į kursus ėjau pasisemti žinių, kurias ir gavau. Apie kursus galiu pasisakyti tik teigiamai. Mokslas yra intensyvus. Medžiaga informatyvi ir labai suprantama. Dėstytojai labai aiškiai išdėsto savo temas. Labai patiko praktinė buhalterija.

  Renata
 • Buhalterių rengimo kursai labai geri, labai patiko. Jūsų kursai tikrai aukšto lygio. Sužinojau tai, dėl ko atėjau. Dėstytojai labai kvalifikuoti savo rities specialistai. Medžiagos labai daug. Ji labai aiškiai pateikta pradedančiajam buhalteriui. REKOMENDUOJU

  Aušra
 • Šiuos kursus rekomenduoju draugams, kolegoms. Medžiagos kiekis didelis, informacijos per tokį trumpą laiką gavome labai daug. Suvokimas apie buhalterio atliekamus darbus tikrai susiformavo. Labiausiai patiko praktinė dalis ir mokesčių apskaita.

  Laima
 • Jūsų buhalterių rengimo kursai labai įdomūs, medžiaga išsami joje labai aiškiai viskas išdėstyta. Dėstytojai labai gerai, linkę visada padėti ir patarti. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

  Justyna
 • Apie Kursus mano nuomonė yra labai teigiama. Šie kursai man buvo tikrai naudingi. Aiškiai pateikta tiek teorinė tiek praktinė medžiaga. Dėstytojai informaciją peteikia įdomiai ir su pavyzdžiais. Kursuose informacijos pilnai užteko, ypač paskaičius knygą „Buhalterinės apskaitos pagrindai”

  Jurga
 • Jūsų Buhalterių kursai buvo labai naudingi, daug mokomosios medžiagos, pratimų. labai intensyvūs, bet nenuobodūs. Labai noriu padėkoti dėstytojams už kantrybę – Jūs nuostabūs. Tikrai rekomenduosiu savo draugams.

  Ingrida
 • Labai patiko dėstytojai ir jų dėstymas. Tikrai verti dėmesio kursai. Išmokau labai daud ir supratau visą esmę. Kursų medžiagos gavome labai daug kurią tikrai naudosiu ir ateityje. Apie jus jau dabar pradėjau visiems girtis ir sakau jog tikrai verta. Ačiū

  Gražina
 • Apie šiuos kursus turiu labai gerą nuomonę. Buvau visiškai „neragavusi” buhalterinės apskaitos, o dėstytojų dėka, manau, kad mažų mažiausiai susipažinau su ja. Kursų medžiaga gerai parengta – informacijos užtektinai, tačiau ji informatyvi, aiškiai ir suprantamai pateikta. Ja patogu naudotis. VISIEMS REKOMENDUOJU

  Ieva
 • Mano nuomonė apie Jūsų rengiamus buhalterių rengimo kursus yra labai gera. Kursai intensyvus. Medžiagos daug, bet labai aiškus išdėstymas. Kvalifikuoti dėstytojai, viskas iš anksto apgalvota.

  Aistė
 • Labai vertingi Jūsų siūlomi kursai. Medžiaga parengta labai supratingai. Informacijos labai daug ir jos pilnai užteko. Labai patiko praktinės buhalterijos kursas taip pat ir šio kurso dėstytoja. šioje dalyje išmokau dirbti savarankiškai.

  Rasa
 • Apie Jūsų Buhalterių rengimo kursus turiu labai gerą nuomonę. Per paskaitas tikrai nemiegojau. Superiniai dėstytojai, ypač Dalia Plačenytė ir Danutė Ilgevičienė. Medžiagos gavome labai daug ir tikrai vertingos. Praktinė buhalterija užtvirtino visas žinias ką išmokome, galėjome padirbėti savarankiškai.

  Olga
 • Jūsų kursuose labai patiko. Dėstytojai dėsto aiškiai ir suprantamai, visada atsako klausimus išsamiai. Kursai yra labai informatyvūs ir naudingi. Medžiagos gavome labai daug ir aiškiai sugrupuota, dėstytojai nurodydavo kur galima rasti net papildomos informacijos. Iškart rekomendavau savo kolegoms.

  Rasa
 • Buhalterių rengimo kursai labai patiko, buvo suteikta visa reikalinga medžiaga. Dėstytojai labai aiškiai ir suprantamai išdėstė temas. Daug kas sakė jog buhalterija labai sudėtinga ir buvo baisu pradėti. Tai galiu pasakyti, jog tai galima tikrai išmokti. Ačiū už naudingas ir ilgai išliekančias žinias.

  Natalija
 • Labai noriu su visais pasidalinti jūsų Buhalterių rengimo kursai pradedantiesiems labai patiko. Sužinojau daug naudingos informacijos, žinių kurių man trūko. Kursų medžiaga labai išsami su konkrečiais pavyzdžiais, praktinėmis užduotimis. Informacijos pilnai užteko. Labai noriu parekomenduoti draugams, kolegoms kurie nori pagilinti žinias, gauti daug naudingos informacijos.

  Giedrė
 • Buhalterių rengimo kursai man labai patiko. Medžiaga pateikta labai aiškiai, suprantamai. Dėstytojai savo srities specialistai. Laibai aiškiai ir suprantamai išdėstė temas. Galiu drąsiai teigti jog šie kursai suteikė tvirtą pagrindą po kojomis.

  Bernardeta
 • Buhalterių rengimo kursai tikrai yra naudingi, koncentruoti verti savo kainos. Įgytas žinias tikrai galima pritaikyti tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime. Kursų medžiaga yra labai naudinga, koncentruota, tinkanti išmokti kursą. Informacijos gavome tikrai tiek kiek reikia. Tikrai šiuos kursus rekomenduosiu tiek draugams, tiek kolegoms.

  Simona
 • Buhalterių rengimo kursai net pati nustebau jog buvo labai įdomūs, paskaitos dėstomos labai išsamiai su pavyzdžiais. Paskaitų metu laikas prabėgdavo labai greitai. Dėstytojai patyrę savo srities profesionalai. Kursų metų buvo daug naudingos informacijos. Medžiagą kurią gavau kursų metu sėkmingai naudoju ir po jų. Darbe tai labai padeda. Noriu padėkoti visiems kursų dėstytojams už naudingai praleistą laiką.

  Aurelija
 • Buhalterių rengimo kursai labai patiko, informatyvūs, praktiški. Labai gerai kad buvo kursų metu daug praktiškų pavyzdžių, daug praktinio darbo. Kursų pabaigoje labai naudingas praktinės buhalterijos uždavinys. Jame viską išbandėme praktiškai įgyvendinti. Galiu drąsiai teikti jog jus ateityje tikrai rekomenduosiu savo kolegoms.

  Linas
 • Esu labai patenkinta Buhalterių rengimo kursais, išmokau daug naudingų dalykų. Dėstytojai savo srities specialistai puikiai išdėstė metodinę medžiagą, pateikė daug naudingų pavyzdžių iš savo profesinės patirties.
  Kursų medžiaga labai naudinga, informatyvi, patogu naudotis. Turinti išliekamąją vertę.

  Dovilė
 • Buhalterių rengimo kursai man asmeniškai labai patiko, sužinojau daug naudingos informacijos, žinių kurių man trūko. Kursų medžiaga labai išsami, su konkrečiais pavyzdžiais, praktinėmis užduotimis. Kursų metu informacijos tikrai užteko pilnai. Tikrai rekomenduosiu jūsų kursus draugams, kolegoms kurie nori pagilinti žinias, gauti daug naudingos informacijos.

  Giedrė
 • Gauti buhalterinius pagrindus buvo labai naudinga, juos galėsiu panaudoti darbe tiek asmeniniame gyvenime. Kursų medžiaga mokymuisi sudėliota labai patogia tvarka, ji labai sukonkretinta ir patogi naudoti. Medžiaga galėsiu tikrai naudotis ir po kursų. Dėstytojai labai aiškiai ir suprantamai išdėstė paskaitas su daug naudingų pavyzdžių.

  Eglė
 • Man Buhalterių rengimo kursai labai patiko. Dėstytojai savo srities profesionalai, kursai intensyvūs, tad reikėjo padirbėti. Man asmeniškai labai naudinga praktinė buhalterija. Kursų medžiaga informatyvi ir tinkamai paruošta. Manau ją tinkamai galėsiu išnaudoti ir ateityje. Jūsų kursus maloniai visiems rekomenduosiu. Didelis jums AČIŪ.

  Rasa
 • Likau labai patenkinta Buhalterių rengimo kursais. Jie organizuoti labai gerai. Dėstytojai labai aiškiai ir suprantamai išdėstė medžiagą. Net ir nieko nežinančiam buhalterijoje po kursų supratimas atsirado didelis. Kursų medžiaga paruošta labai profesionaliai, turint omenį jog informacija ir įstatymai nuolat kinta. Labai noriu jums padėkoti, nes dabar buhalterijos pagrindus tikrai turiu.

  Rūta
 • “Apie Pačiolio kursus mąsčiau jau seniai. Dar pradėjusi teisės studijas pastebėjau, kaip kompleksiškai šios studijos siejasi su kitomis sritimis. Buhalterija buvo viena iš tų sričių, kuri galėjo pateikti aiškesnį įmonės valdymo ir jos veiklos organizavimo vaizdą, daug siejosi su darbo, mokesčių teisėmis. Dar didesnį potraukį šiems kursams pajaučiau, kuomet pradėjau dirbti su bankroto administratoriumi. Pastarojo veikla neatsiejamai susijusi su įmonės dokumentų vertinimu. Akivaizdu, jog neturint sisteminio suvokimo kaip yra rengiamas finansinių ataskaitų rinkinys, kaip teisingai turi būti atliekami bei įforminami tam tikri veiksmai įmonės viduje, tampa sudėtinga kompetetingai ir visapusiškai įvertinti konkrečią situaciją bei apginti bankrutuojančios įmonės bei jos kreditorių interesus bankroto byloje. Pradėjusi lankyti kursus, pastebėjau, jog nesu vienintelė vedina netradicinių lūkesčių. Mano grupėje buvo žmonių, kurie galvojo apie savo verslą, todėl pasirinkti kursai jiems buvo daugiau priemonė prižiūrėti buhalterį, nei patiems „ ragauti šios duonos“. Buvo ir tų, kurie jau sėkmingai dirbo šį darbą, tačiau abejojo, ar turėtos studijos suformavo tinkamą žinių pagrindą kokybiškai atlikti buhalterio funkcijas. Tikiu, jog tik visapusiškai pažinę tam tikrus dalykus įgaliname save juos kontroliuoti bei panaudoti asmeniniais tikslais. Buhalteriniai kursai lygiai taip pat suteikia galimybę įgauti kontrolę tam tikros informacijos atžvilgiu bei vėliau šią informaciją panaudoti asmeniniais tikslais. Tų tikslų gali būti labai daug: nauja profesija, nuosavas verslas, gebėjimas pritaikyti naujus įgūdžius esamame darbe ir pan. Lietuvių mėgiama patarlė „Ką išmoksi- ant pečių nenešiosi“ šiuo atveju puikiai tinka, todėl nevertėtų nustebti, jog po šių kursų sėkmės istorija gali skambėti ir kiek kitaip nei „baigęs (-usi) kursus pradėjau dirbti buhalteriu (-e)“

  Ingrida
 • “ Atėjau visai „žalia“, „neragavusi“ buhalterinės apskaitos. Jūsų dėstytojų ir parengtos medžiagos dėka, susipažinau su buhalterine apskaita. Medžiaga parengta tikrai gerai, yra informatyvi, aiškiai ir suprantamai pateikta, ja patogu naudotis. ”

  Ieva
 • “„Pačiolio“ BUHALTERIŲ RENGIMO KURSAI: apskaitos ir mokesčių pagrindai. yra labai informatyvūs ir naudingi. Dėstytojme medžiagą išdėstė aiškiai ir suprantamai, visada stengėsi kuo išsamiau atsakyti į klausimus. Taip pat nurodė, kur galima rasti daugiau naudingos informacijos.”

  Rasa
 • “Pradėdama juos lankyti, jokio buhalterinio išsilavinimo neturėjau, atėjau į kursus ketindama įgyti buhalterinių žinių, nes ateityje žadu dirbti buhalterinį darbą. Kursai labai patiko, gavau daug praktinės informacijos, viskas buvo nauja ir naudinga. Norėčiau lankyti ir kitus jūsų bendrovės kursus bei pirkti jūsų prekes.”

  Olga
 • “„Pačiolio“ Buhalterių rengimo kursai man buvo tikrai naudingi. Pateikta puiki tiek teorinė, tiek praktinė medžiaga. Gavau labai daug naudingos informacijos, ypač perskaičiusi knygą „Buhalterinės apskaitos pagrindai“. Lektoriai medžiagą pateikia įdomiai, su naudingais pavyzdžiais. Rekomenduosiu Jūsų kursus ir savo draugams bei pažįstamiems.”

  Jurga
 • “Buhalterinio išsilavinimo neturiu, tačiau dirbu buhalterės padėjėja, todėl norėjau pagilinti žinias, kurios tiesiogiai reikalingos darbe. Kursai itin patiko, labai aiškiai išdėstoma medžiaga. Įgijau daug kasdienio įmonės apskaitos tvarkymo žinių, įgijau supratimą apie visos įmonės apskaitos sistemą.”

  Sigita
 • “Šiuos kursus man rekomendavo pažįstami, kurie anksčiau yra juos išklausę. Turiu ekonominį išsilavinimą. Šiuo metu nedirbu buhaltere, tačiau ateityje žadu savo darbą sieti su buhalterija, todėl ir pasirinkau šiuos kursus. Kursai labai patiko, ypač praktinė buhalterija. Susipažinau ir su kitais jūsų bendrovės produktais. Jei pavyks įsidarbinti buhaltere, tada įsigysiu daugiau literatūros. Manau, kad lankysiu ir kitus kursus, kurie būtų naudingi dirbant buhalterijoje.”

  Vaiva
 • Buhalterių rengimo kursai labai patiko, kursų medžiaga informatyvi ir tinkamai paruošta. Dėstytojai labai aiškiai išdėstė kursų medžiagą. Labiausiai patiko mokesčių pradmenų dalis bei praktinė buhalterija. O jai atlieki visus užduotus namų darbus. Kursai tikrai tampa labai suprantami.

  Dovilė
 • Mano nuomonė ir jausmas viduje apie kursus labai geri. Dar nebaigusi kursų su aplinkiniais dalinausi, kad labai vertinu UAB “Pačiolio” pasirinkimą. Labai patiko kursų medžiaga. Ypač, kad tiek daug išsamios informacijos dar liks su savimi ateities darbams ir klausimų atsakymams. Jūsų kursus maloniai visiems rekomenduoju.

  Gintarė
 • Apie kursus nuomonė mano labai teigiama. Dėstytojai savo srities profesionalai.. Organizavimas puikus. Medžiagos suskirstymas ir pateikimas labai racionalus. Tikrai visiems rekomenduoju jūsų kursus.

  Jevgenija
 • Jūsų kursai labai naudingi ,suteikiantys daug informacijos netgi nieko bendro su buhalterija neturinčiam žmogui. Pradžioje prisipažinsiu tikrai atrodė jog nepavyks suprasti kadangi informacijos srautas tikrai didelis, bet vėliau viskas stojosi į savo vėžes. Kursų medžiaga parengta labai profesionaliai. Labai naudinga praktinė buhalterija. Taip pat didelį ačiū tariu lektoriams už puikias paskaitas.

  Roma
 • Nuomonė apie kursus labai gerai rekomendacijos pasiteisino. Labai patogu jog grupės yra daromos ir dieninės ir vakarinės. Kadangi pati esu dirbanti tai labai sunku kitaip būtų suderinti su darbu. O čia pavyko viskas puikiai. Kursų medžiaga yra pateikta labai aiškiai ją tikrai galėsiu dar naudotis labai ilgai.

  Rita
 • Kursus vertinu labai gerai, tikrai buvo įdomu vaikščioti į paskaitas daug praktinių pavyzdžių, dėstytojai profesionalūs ir puikiai išmanantys savo darbą. Labai patiko medžiaga parašyti labai suprantamai ir aiškiai.

  Dovilė
 • Jūsų rengiami kursai buvo labai naudingi. Išsamu daug praktinių patarimų. Pvz. Skirtingi dėstytojai labai pagyvina paskaitas. Kursai tikrai gerai suorganizuoti. Buvau maloniai nustebinta tuo kokia išsami medžiaga yra pateikiama. Kursai tikrai įdomūs ir praktiški.

  Laura