Į kursus ėjau pasisemti žinių, kurias ir gavau. Apie kursus galiu pasisakyti tik teigiamai. Mokslas yra intensyvus. Medžiaga informatyvi ir labai suprantama. Dėstytojai labai aiškiai išdėsto savo temas. Labai patiko praktinė buhalterija.

Renata

Buhalterių rengimo kursai labai geri, labai patiko. Jūsų kursai tikrai aukšto lygio. Sužinojau tai, dėl ko atėjau. Dėstytojai labai kvalifikuoti savo rities specialistai. Medžiagos labai daug. Ji labai aiškiai pateikta pradedančiajam buhalteriui. REKOMENDUOJU

Aušra

Šiuos kursus rekomenduoju draugams, kolegoms. Medžiagos kiekis didelis, informacijos per tokį trumpą laiką gavome labai daug. Suvokimas apie buhalterio atliekamus darbus tikrai susiformavo. Labiausiai patiko praktinė dalis ir mokesčių apskaita.

Laima

Jūsų buhalterių rengimo kursai labai įdomūs, medžiaga išsami joje labai aiškiai viskas išdėstyta. Dėstytojai labai gerai, linkę visada padėti ir patarti. Drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.

Justyna

Apie Kursus mano nuomonė yra labai teigiama. Šie kursai man buvo tikrai naudingi. Aiškiai pateikta tiek teorinė tiek praktinė medžiaga. Dėstytojai informaciją peteikia įdomiai ir su pavyzdžiais. Kursuose informacijos pilnai užteko, ypač paskaičius knygą „Buhalterinės apskaitos pagrindai”

Jurga

Jūsų Buhalterių kursai buvo labai naudingi, daug mokomosios medžiagos, pratimų. labai intensyvūs, bet nenuobodūs. Labai noriu padėkoti dėstytojams už kantrybę – Jūs nuostabūs. Tikrai rekomenduosiu savo draugams.

Ingrida

Labai patiko dėstytojai ir jų dėstymas. Tikrai verti dėmesio kursai. Išmokau labai daud ir supratau visą esmę. Kursų medžiagos gavome labai daug kurią tikrai naudosiu ir ateityje. Apie jus jau dabar pradėjau visiems girtis ir sakau jog tikrai verta. Ačiū

Gražina

Apie šiuos kursus turiu labai gerą nuomonę. Buvau visiškai „neragavusi” buhalterinės apskaitos, o dėstytojų dėka, manau, kad mažų mažiausiai susipažinau su ja. Kursų medžiaga gerai parengta – informacijos užtektinai, tačiau ji informatyvi, aiškiai ir suprantamai pateikta. Ja patogu naudotis. VISIEMS REKOMENDUOJU

Ieva

Mano nuomonė apie Jūsų rengiamus buhalterių rengimo kursus yra labai gera. Kursai intensyvus. Medžiagos daug, bet labai aiškus išdėstymas. Kvalifikuoti dėstytojai, viskas iš anksto apgalvota.

Aistė

Labai vertingi Jūsų siūlomi kursai. Medžiaga parengta labai supratingai. Informacijos labai daug ir jos pilnai užteko. Labai patiko praktinės buhalterijos kursas taip pat ir šio kurso dėstytoja. šioje dalyje išmokau dirbti savarankiškai.

Rasa